Po przebudowie strony sesje.pl czas na kolejną nowość – dedykowany Portal Mieszkańca.

portal-mieszkanca-sesje-tv-transmisja-rady-glosowanie-gmina

Już wkrótce nie tylko radni, ale i mieszkańcy uzyskają dostęp do własnej strefy na naszym portalu! Dzięki nowym opcjom obywatele będą mogli na bieżąco monitorować przebiegi sesji Rady Gminy, Miasta czy Powiatu.

 

Oto podsumowanie najważniejszych funkcjonalności:

🔍 Wyszukiwanie swojej gminy lub powiatu

Nasza wyszukiwarka umożliwia użytkownikom strefy mieszkańca z łatwością wyszukać swoją gminę lub powiat. Prócz tego, na stronie głównej są zapisane wszystkie szczegóły oraz statusy posiedzeń dla danego obszaru.

 

📋 Szczegóły posiedzeń

Dla każdego mieszkańca udostępniliśmy widok porządku obrad, w którym można zobaczyć wyniki głosowań. Kolejną możliwością jest sprawdzenie ewidencji obecności radnych na każdym posiedzeniu.

 

🗃️ Archiwum transmisji i głosowań

sesje-tv-portal-mieszkanca-archiwum-transmisji

W naszym archiwum dostępne są wszystkie Transmisje z sesji Rady Miasta, Gminy lub Powiatu  wraz z ich szczegółowym opisem. Pozwala to Mieszkańcom gminy i Radnym sprawdzić wynik głosowania oraz ile czasu zajęły obrady.

 

👤 Profile radnych

sesje-tv-portal-mieszkanca-profil-radnego

Każdy radny ma swój profil, do którego wgląd mają wszyscy użytkownicy strefy mieszkańca. Dostępne są na nim statystyki związane z obecnościami i udziałem w głosowaniach. Nie możemy się już doczekać, by pokazać Wam w całości nasz Portal Mieszkańca 🏙️!

gmina-trzebiechow-opinia-sesje-tv-referencje-system-transmisja-online