Moduł bezobsługowej transmisji sesji
Rady Gminy, Miasta i Powiatu

laptop-logowanie-sesje-tv-transmisja-glosowanie-obrady-sesje-rady-gmin-logotyp
Transmisje obrad za pośrednictwem zewnętrznych platform streamingowych często nie są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami RODO oraz rozporządzeniem w sprawie BIP, co w konsekwencji może wiązać się z karami pieniężnymi nakładanymi na JST.

Alternatywą dla zewnętrznych serwisów streamingowych jest dedykowana platforma SESJE.TV znajdująca się na polskim serwerze GaMP Data Center. Oferując rozwiązanie oparte na własnym serwerze mamy pewność, że nasz system jest w 100% zgodny z obowiązującym prawem.

Prowadzenie transmisji jest bezobsługowe – jedyne co trzeba zrobić to zaplanować wcześniej transmisję z poziomu aplikacji w przeglądarce internetowej, reszta zadzieje się automatycznie.

Zobacz, jak zaplanować transmisję
w systemie SESJE.TV

Nasz system transmituje obrady na żywo, które każdy zainteresowany może oglądać na platformie SESJE.TV za pomocą dowolnego urządzania – komputera, tabletu lub telefonu. Bez limitu oglądających i w wysokiej jakości obrazu.

Prowadzanie transmisji na platformie SESJE.TV nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu . Wystarczy odpowiednia konfiguracja oprogramowanie oraz zakupiona wcześniej kamera i nagłośnienie audio, aby zgodnie z obowiązującym prawem prowadzić transmisje online.

0 zł

To całkowity koszt prowadzenia transmisji

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu?
Skontaktuj się z nami