gmina-ladek-opinia-sesje-tv-referencje-system-transmisja-online

Referencje

Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GAMP Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Firma GAMP Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

Wójt Gminy Lądek
gmina-ladek-opinia-sesje-tv-referencje-system-transmisja-online

REFERENCJE

W odpowiedzi na Państwa  prośbę  w  związku  z  wykonaniem  zamówienia  pn.  ,,Zakup  i dostawa sprzętu rejestracji i transmisji audio-video oraz usługi transmisji obrad sesji Rady Gminy Lądek” przesyłam referencje.

Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GAMP Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.

Firma GAMP Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez firmę GAMP Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

Wójt Gminy Lądek
Artur Miętkiewicz

W odpowiedzi na Państwa  prośbę  w  związku  z  wykonaniem  zamówienia  pn.  ,,Zakup  i dostawa sprzętu rejestracji i transmisji audio-video oraz usługi transmisji obrad sesji Rady Gminy Lądek" przesyłam referencje. Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GAMP Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Firma GAMP Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez firmę GAMP Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

DZIĘKUJEMY!

Referencje:

Gmina Niechlów
Gmina Bobrowice
Gmina Lądek

gmina-dabie-opinia-sesje-tv-referencje-system-transmisja-online